ZAJĘCIA PODCZAS WYJAZDU

 

 

Aktorstwo, występ w spektaklu, zajęcia wokalne, praca w studio nagraniowym, interpretacja wiersza, plastyka ruchu, choreografia, sesje zdjęciowe na śniegu i w zaaranżowanym studio fotograficznym, basen oraz wiele, wiele atrakcji!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tegorocznego Zimowiska „Narty ze Sceną 2020”!

 

Spektakl

Podczas “Nart ze Sceną” pracować będziemy wraz z uczestnikami nad spektaklem słowno-muzycznym. Spektakl wystawiony będzie w Drienicy pod koniec wyjazdu oraz w późniejszym terminie – w Warszawie

 

 

Zajęcia wokalne i nagrania w studio
Na zajęciach wokalnych będziemy pracować nad emisją głosu, dykcją, prawidłową pracą z mikrofonem, pracą w studio nagraniowym, prawidłowym oddechem i rozluźnieniem ciała. Przygotujemy partie solowe i zespołowe (chórki) do piosenek, które wystawimy na pokazie końcowym “Nart ze Sceną”.
zajęcia poprowadzi: Agata Struzik-Nawrocka i Arkadiusz Nawrocki

 

 

 

Zajęcia aktorskie

Zajęcia aktorskie, plastyka ruchu, dykcja, interpretacja wiersza. Podczas tegorocznego wyjazdu dzieci oraz młodzież będą pracować nad wybranymi tekstami, tworząc spektakl, który wystawiony zostanie na koniec “Nart ze Sceną”. Będą próbować swoich sił zarówno w prozie, jak i wierszu.

zajęcia poprowadzi: Joanna Chułek i Adam Serowaniec 

 

 

 

Choreografia 
W tym roku podczas Zimowiska chcemy zaproponować naszym uczestnikom zajęcia choreografii. Taniec, to nieodłączny element aktorstwa. Naszym młodym Artystom będzie niezbędny do poszerzania świadomości własnego ciała, a co za tym idzie swobody na scenie.

Zajęcia poprowadzą: Joanna Chułek 

 

 

 

Praca w studio nagraniowym

Podczas nagrań, uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się, jak profesjonalnie pracować z mikrofonem studyjnym oraz jak współpracować z producentem i realizatorem. Na miejscu stworzymy profesjonalne studio nagraniowe, w którym każdy będzie miał możliwość rejestracji swojego głosu.

zajęcia poprowadzi: Arek Nawrocki

 

Co jeszcze…

Oprócz zajęć artystycznych będziemy jeździć na nartach, kapać się w basenie, uczestniczyć w zabawach integracyjnych. Bliska odległość hotelu od stoku narciarskiego, pozwoli nam spędzić fantastyczny czas na śniegu

Zabawy integracyjne, dyskoteki, wspólne gry, zabawy i wiele, wiele innych niespodzianek 🙂

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *